همه باهم برای آبادانی شهر توریستی آبگرم در تریبون آزاد آبگرم

دست به دست هم می دهیم و هر آنچه از دستمان برآید برای پیشرفت شهرمان انجام می دهیم

 

بودجه های 91 و 92 آوج

 

نوع مطلب :اخبار ،

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

- شنیده شده که بودجه امسال شهرستان 17 میلیارد تومان شده و بودجه ی پارسال هم که 7 میلیارد تومان بوده است .

– از بودجه پارسال ( 7 میلیارد تومان ) که چیزی به  آبگرم نداند .(تقریباً همه را برای آوج صرف کردند.)

– آقایان از آخرت خود ترسیده  و از بودجه ی امسال که نصفش باید طبق قوانین به آبگرم برسد ، حدآقل یک سوم 17 میلیارد تومان را به آبگرم اختصاص دهند .

- آبگرم طرح های نیمه کاره خیلی داره برای آنها هم بودجه در نظر بگیرند.

- آبگرم طرح های زیادی برای اجرا نیاز داره برای آن طرح ها هم بودجه در نظر بگیرند.خاتون بولاغی آبگرم

 

نوع مطلب :شناساندن شهر آبگرم به عنوان قطب توریستی استان قزوین ،

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

در این روزهای پایانی تعطیلات تابستانی یکی از جاهایی که واقعاً ارزش رفتن و ماندن و استفاده از آب زلال و خنک گوارای آن و چمنزارهای اطراف آن خیلی زیباست و ارزش دیدن دارد ، چشمه ی خاتون بولاغی -کیسه جین آبگرم - است . این چشمه حدود 15 کیلومتری مسیر آبگرم به طرف حصار ولیعصر و اردلان و دشتک می باشد .

لازم به ذکر است بعد از حدود 10 کیلومتر از این چشمه به طرف حصار ولیعصر به برج های تاریخی دوگانه خرقان می رسیم و جای بسیار خوبی برای اطلاع از تاریخ این منطقه می باشد .

 

برای دین عکس های بیشتر کلیک کنید


ادامه مطلب

میلاد هشتمین نور مبارک

 

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

میلاد شمس الشموس انیس النفوس شاهنشاه ارض طوس حضرت آقا علی ابن موسی الرضا المرتضی(ع) بر امام عصر (عج) و امام خامنه ای و همه دوستداران و ارادتمندان خاندان اطهر و اطیب نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) مبارک باد
برای دریافت فیلم ها و کلیپ هایی در مورد آقا امام رضا(ع) اینجا را کلیک کنید.

ادامه مطلب

بیمارسِتان یا بیمارستان

 

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

 

یه مطلب عامیانه برای مردمی که به زبان عامیانه حرف میزنند:

یادمه یه مدتی بود(دوران کودکی) که فکر می کردم مرکز بهداشتی درمانی آبگرم، بیمارستانه و از اونجا به عنوان بیمارستان یاد می کردم و از اینکه ما هم تو شهرمون بیمارستان داشتیم خوشحال بودم ولی وقتی که می دیدم بعضی مریضای بنده خدا رو عمودی میبرن اونجا و افقی می بردن یه جای دیگه و برای همیشه و همیشگی درمونشون می کنن کم کم به بیمارستان بودن اونجا شک می کردم تا اینکه یه بنده خدایی پیدا شد و گفت که رفیق!! کجای کاری!؟؟ اونجا مرکز بهداشتی درمانیه نه بیمارستان!


ادامه مطلب

به نام آبگرم به کام آوج

 

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

خبر زیر به نقل از وبلاگ آبگرم نیوز آورده شده و دارای نکات پر اهمیّت زیادی می باشد.  و بدون تغییر از آنجا برداشت شده است .

 به این عکس توجّه کنید !

انگار اهالی شریف آبگرم مشتاق این هستند که مسئولین آوج از آنها تقدیر بکنند و بابت کسب افتخاراتشون بیارند و بنر بچسبونند و نام آوج را هم زیرش بنویسند . ولی نمی دونند که که اهالی آبگرم از خود آوج که هیچی ، از اسم آوج هم متنفّرند ، چه برسه به اینکه بیایند و خودشون رو نخود هر آشی بکنند . شاید اگر ورزشکاران شهر عزیزمون  آبگرم هم که رفته اند و در مسابقات کشوری قم مقام  کسب کرده اند و مدال گرفته اند و ملّی پوش شده اند ، اگر می دانستند این کسب افتخارات به اسم آوج تمام می شه ، نه به اسم آبگرم ، هرگز به مسابقات نمی رفتند ، حتی یکی از مسئولین مربوطه نیز می گفت : حیف که ما با حداقل بودجه وحقوق زحمت بکشیم  و بعد همه چیز به اسم آوج تمام بشه و در استان نام آوج مطرح بشه و تمام امکانات ورزشی هم مال آوج بشه.

آخه شهر عزیزمون آبگرم خیلی سر تر از آوج هستش و آوج اصلاً قابل قیاس با  آبگرم عزیز و بزرگ نیست و این کار یعنی آخر نامردی .

                                                    سرفراز باشی شهر من آبگرمبرگزاری اولین سالگرد سید مستجاب الدعوه آبگرم

 

نوع مطلب :اخبار ،

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

سایت نماز جمعه آبگرم نوشت : امروز( 22شهریور 92 ) ، اولین سالگرد سید بزرگوار و مستجاب الدعوه « سید اسماعیل حسینی پرپینچی» در روستای شاخدار از توابع بخش آبگرم ، باحضور هزاران نفر از مریدان و دوستداران ایشان ، برگزار گردید.

در ادامه ، تصاویر مربوط به پایان مراسم ( زیارت مزار) مشاهده می شود:


ادامه مطلب

اولین سالگرد سید مستجاب الدعوه

 

نوع مطلب :اخبار ،

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ
رد مصوبه دیگری از دولت احمدی​نژاد در نامه لاریجانی به روحانی

 

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

خبر آنلاین نوشت :

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به حسن روحانی رئیس‌جمهور، مصوبه دولت دهم مبنی بر «ایجاد شهرستان شهمیرزاد در استان سمنان» را مغایر قانون اعلام کرد.

متن نامه‌های لاریجانی به شرح ذیل است:

حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

بازگشت به رونوشت تصویب‌نامه هیئت محترم وزیران به شماره 88120/ت49060هـ مورخ 15/4/1392 ، موضوع: «ایجاد شهرستان شهمیرزاد در استان سمنان»، متعاقب بررسی‌ها و اعلام نظر مقدماتی «هیأت بررسی و تطبیق مصوّبات دولت با قوانین» و مستنداً به صدر ماده واحده و تبصره (4) الحاقی به «قانون نحوه اجراء اصول هشتاد و پنجم و یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات بعدی» و ماده (10) آیین‌نامه اجرایی آن، مراتب متضمّن اعلام‌نظر قطعی جهت اقدام لازم در مهلت مقرر قانونی و اعلام نتیجه به این جانب ابلاغ می‌گردد. بدیهی است پس از انقضای یک هفته مهلت مقرر در قانون، آن بخش از مصوبه که مورد ایراد قرار گرفته است، ملغی‌الاثر خواهد بود.

«نظر به تعریف «بخش» در ماده (6) قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری ـ مصوب 1362ـ و براساس ماده (7) همین قانون، «شهرستان واحدی از تقسیمات کشوری است با محدوده جغرافیایی معین که از به هم پیوستن چند بخش همجوار که از نظر عوامل طبیعی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی واحد متناسب و همگنی را به وجود آورده‌اند» تشکیل می‌یابد، بنابراین، متن مصوبه که بیانگر ایجاد شهرستان شهمیرزاد صرفاً مشتمل بر یک بخش می‌باشد، مغایر قانون است.»پیام تبریک به برندگان کشوری فیلم کوتاه

 

نوع مطلب :اخبار ،

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

دفتر امام جمعه آبگرم ، درخشش و افتخار آفرینی و کسب مقام برگزیده کشوری «فیلم کوتاه مائده» در جشنواره هنری به کارگردانی غزاله حسنی و مائده محمدی را به تمام همشهریان گرامی تبریک گفته و از خداوند متعال ، پیشرفت بیش از پیش این عزیزان را مسئلت دارد .

مدیران سایت آبگرم شهر توریستی نیز این موفّقیّت را به این عزیزان تبریک می گوید.حکایت کوتاه استخدام آدم خواران

 

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

پنج آدمخوار به عنوان کارمند در یک اداره استخدام شدند.

هنگام مراسم خوش امدگویی رئیس اداره گفت: "شما همه جزو تیم ما هستید. شما اینجا حقوق خوبی می گیرید و می توانید به غذاخوری شرکت رفته و هر مقدار غذا که دوست داشتید بخورید. بنابراین فکر خوردن کارکنان دیگر را از سر خود بیرون کنید."

آدمخوارها قول دادند که با کارکنان اداره کاری نداشته باشند.

 چهار هفته بعد رئیس اداره به آنها سر زد و گفت: "می دانم که شما خیلی سخت کار می کنید. من از همه شما راضی هستم. امّا یکی از نظافت چی های ما ناپدید شده است. کسی از شما می داند که چه اتفاقی برای او افتاده است؟"

آدمخوارها اظهار بی اطلاعی کردند.

بعد از اینکه رئیس اداره رفت، رهبر آدم خوارها از بقیه پرسید: "کدوم یک از شما نادونها اون نظافت چی رو خورده؟"

یکی از آدمخوارها با اکراه دستش را بالا برد.

رهبر آدمخوارها گفت: "ای احمق! طی این چهار هفته ما مدیران، مسئولان و مدیران پروژه ها را خوردیم و هیچ کس چیزی نفهمید و حالا تو اون آقا را خوردی و رئیس متوجه شد؟!

از این به بعد لطفاً افرادی را که کار می کنند نخورید!!!مراسم اربعین شهید مهدی عزیزی

 

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

چهل روز از شهادت شهید مهدی عزیزی گذشت.

هر چه میخواست دلم از تو ، برآورده شده

آرزوی ، به فدایت بشوم ، مانده هنوز ...

یعنی میشه، روسنگ قبرمون بنویسند " فدایی زینب " ...

الهم الرزقنا ...گزارش سمینار ائمه جمعه در آبگرم

 

نوع مطلب :اخبار ،

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

روز شنبه 16-6-92 سمینار ائمه جمعه با حضور امامان جمعه سراسر استان و  نمایندگان مجلس خبرگان استان و جمعی از مسئولین استانی حج و زیارت و دیگر مسئولین ، در خانه فرهنگ آبگرم  با استقبال بسیار گرم امام جمعه آبگرم و جمعی از روحانیون شهر از میهمانان ، برگزار گردید.

بعد از برگزاری جلسه، نماز جماعت ظهر و عصر در مسجد جامع شهر با حضور مسئولین مذکور و حضور پرشور مردم شریف آبگرم، اقامه شد و پس از  ضیافت ناهار ،  حاج آقا صالحی امام جمعه شهر آبگرم، به میهمانان ، هدایایی به رسم یاد بود تقدیم نمودند.

 


ادامه مطلب

شرح از شما

 

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

برداشت آزاد تصویر از شما و درج در سایت از ماجلسات خواب آور

 

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

تصاویر زیر توسّط یکی از بینندگان عزیزمان برای ما ارسال شده است و از جلسه ی سخنرانی ***** مربوط به شهر همسایه می باشد که در شمال برگزار شده است.  ما که ندانستیم از این جلسه چه نصیب این اشخاص شد ؟ شما بفرمایید.

البته باز عرض می کنیم که ما قصد توهین به کسی یا ارگانی را نداریم . عکس ها را صرفاً جهت اطّلاع درج نمودیم.افتخار آفرینی رزمی کاران آبگرمی در مسابقات کشوری

 

نوع مطلب :اخبار ،

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

                     رزمی کاران و شاگردان استاد انصاری، پس از مدال آوری در سطح استانی، این بار در طی مسابقات کشوری رشته کیک بوکسینگ که در استان قم، روزهای پنجشنبه و جمعه 14 و 15 شهریور 92 برگزار شد، درخشیدند و افتخار آفریدند. بعضی از این رزمی کاران ملّی پوش شدند.

این مسابقات در 3 گروه برگزار گردید که در هر سه، قهرمانان آبگرمی مقام آوردند.

در رده بزرگسالان: آقای مهدی بختیاری نفر سوم(کسب مدال برنز)

در رده نوجوانان: آقای محمد مهدی رستمی نفر سوم(کسب مدال برنز)

در رده نونهالان: آقای ادریس جلیلوند نفر سوم(کسب مدال برنز)

از این سه نفر آقایان محمد مهدی رستمی و ادریس جلیلوند توانستند ملّی پوش شوند(به دلیل اینکه در رده بزرگسالان فقط نفرات اول و دوم ملّی پوش میشوند لذا آقای مهدی بختیاری نتوانست به تیم ملّی بپیوندد)

برای همه آنها آرزوی موفقیت داریم و از صمیم قلب به آنها و تمام مردم آبگرم و ورزش دوستان، این پیروزی شیرین و بزرگ را تبریک می گوییم .

امیدواریم مسئولین با بیخیالی ها و عدم حمایتشان مانع از پیشرفت آنها نشوند و همان بلایی که بر سر قهرمان پرس سینه کشور یعنی آقای پدرام امینی آوردند را بر سر این قهرمانان نیاورند تا کلا از ورزش ناامید نشوند. البته امیدواریم این قهرمانان آبگرمی به بی توجهی مسئولان اعتنایی نکنند و امید خود را از دست ندهند و با توکل بر خدای بزرگ دلیرانه پله های ترقی را طی کنند.             انشاء الله

به نقل از آبگرم ایسی سو  • تعداد کل صفحات:2 
  • 1  
  • 2  


تصاویری از روزهای قبل از عید نوروز در آبگرم و آوج دوشنبه سوم فروردینماه سال 1394
شهادت حضرت فاطمه (س) دوشنبه سوم فروردینماه سال 1394
تفرقه افکنی مسئول فرهنگ آوج جمعه هفتم آذرماه سال 1393
مراسم کلنگ زنی مجتمع آب درمانی سه شنبه چهارم شهریورماه سال 1393
رتبه های برتر کنکور 93 در شهرستان آبگرم سه شنبه چهارم شهریورماه سال 1393
معجزه الهی در شهرستان آبگرم سه شنبه چهارم شهریورماه سال 1393
مردم آبگرم سنگ تمام گذاشتند جمعه سی و یکم مردادماه سال 1393
مهمانی لاله ها در شهر توریستی آبگرم چهارشنبه بیست و نهم مردادماه سال 1393
حضور کسبه های آبگرم در تشییع و تدفین شهدای گمنام سه شنبه بیست و هشتم مردادماه سال 1393
تشییع پیکر مطهر۸۲ شهید دفاع مقدس در۲۲ استان کشور+جزئیات جمعه بیست و چهارم مردادماه سال 1393
حمام ارشیا آبگرم ( استقبال چشم گیر مسافرین و نیاز به دست یاری از مسئولین) جمعه دهم مردادماه سال 1393
شب های احیا در آبگرم دوشنبه سی ام تیرماه سال 1393
تابستان فرصتی مناسب برای استفاده از چشمه های آبگرم جمعه بیست و هفتم تیرماه سال 1393
برنامه هایی که شهرداری در طی شش ماه گذشته انجام داده و خواهد داد. شنبه سی و یکم خردادماه سال 1393
چشمه های قرخ بلاغ زیباتر از قبل سه شنبه بیست و سوم اردیبهشتماه سال 1393
لیست آخرین پستها
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic