همه باهم برای آبادانی شهر توریستی آبگرم در تریبون آزاد آبگرم

دست به دست هم می دهیم و هر آنچه از دستمان برآید برای پیشرفت شهرمان انجام می دهیم

 

هیئت ثارالله آبگرم در امامزادگان کلنجین

 

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

  هیئت ثارالله آبگرم در امامزادگان کلنجین

در تاریخ 30 مرداد92هیئت ثارالله آبگرم در شب چهارشنبه با حضور جمعی از عاشقان امام حسین (ع) از ابگرم وکلنجین در محل امام زادگان شهرک کلنجین  برگزار گردید .

در این مراسم سرشار از معنویت که از هر قشری از مردم در آن حضور داشتند ، حجت الاسلام والمسلمین صالحی امام جمعه شهر آبگرم ، از فضائل زیارت امامان و امامزادگان و همچنین جایگاه خادمان امامزادگان و ... صحبت نمودند.

سپس حاج آقا نجفعلی پور به مداحی و مرثیه سرایی  پرداختند و سپس  مراسم زیبای سینه زنی ، زینت بخش برنامه ها شد ، بعد از سینه زنی هم دعا و یاد از شهدا انجام گرفت. لازم به یاد آوری است که : هرهفته در پایان مراسم ، هر شخص شهیدی را نام می برد و حاضران برای شادی روح آن شهید گرانقدر صلواتی را نثار می کنند .

در قسمت بعدی زیارت امام زادگان کلنجین انجام گرفت و از شهدای کلنجین که تصاویرشان به مسجد و امامزاده جلوه ای زیبا بخشیده بودند ، یادی شد و فاتحه ای برای آنان قرائت شد و پایان بخش مراسم پذیرایی از زائران امامزادگان بود که توسط اهالی محترم کلنجین و حجت الاسلام نجفیان امام جماعت کلنجین انجام گردید.

پیشنهاد گردید که هفته ی آینده ، نظیر چنین مراسمی در منزل خانواده ی شهید نوروزی در آبگرم برگزار گردد.

برداشت از سایت نماز جمعه آبگرممراسم بزرگداشت شهید مهدی عزیزی در میاندره

 

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

شهید مهدی عزیزی

شهید مهدی عزیزی


مراسم بزرگداشت شهید مهدی عزیزی روز جمعه 92/6/1 از ساعت 3 تا 5 بعد از ظهر در مسجد امام حسین علیه السلام روستای میاندره از توابع بخش آبگرم برگزار می شود.
از همشهریان و اهالی روستاهای دیگر دعوت می شود با شرکت در این مراسم ، علاوه بر تسلّی دادن به خانواده ی شهید، یاد و خاطره ی آن شهید عزیز را زنده نگه دارند.


شرکت امام جمعه آبگرم در مراسم ختم مادر شهید

 

نوع مطلب :اخبار ،

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

 

شهید محمدرضا چالوک

b_180_150_16777215_00_images_Ph.gif

بعداز ظهر روز پنجشنبه 92/5/30 حاج آقا صالحی ، امام جمعه محترم شهر ، به همراه جمعی از اعضای ستاد در مراسم ختم مادر شهید محمد رضا چالوک ( خانم منصوره حضرتی) در روستای عباس آباد شرکت نموده و از درجات مادران شهید صحبت هایی را بیان فرمودند وبعد  از آن با حضور در آرامگاه شهدای آن روستا ، برای ارواح طیبه ی شهیدان  علو درجات را مسئلت فرمودند.

 

نقل از سایت نماز جمعه آبگرمبرگزاری انتخابات اصناف در آوج

 

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

انتخابات هیأت مدیره اتحادیه صنف مکانیک و تعمیر کاران اتومبیل ، عکاسان و آرایشگران، طلا فروشان و رسته های وابسته در ساعت 11 ظهر امروز 30مرداد92 در محل فرمانداری آوج برگزار شد ، تعداد زیادی از اصناف و کسبه های محترم شهر آبگرم و آوج حضور داشتند برگزار گردید .

در این انتخابات که مسئولانی از جمله بخشدار اوج ، نیروی انتظامی اماکن و مسئولان اتحادیه استان ححضور داشتند با کمال نظم و آرامش برگزار شد.

 همه ی 7 کاندیدای شهر آبگرم حائز رأی اکثریت شده و بدون اینکه حتّی یک نفر از  کاندیداهای آوج در این انتخابات رأی بالایی بیاورد ، با همّت کسبه های آبگرم ، اکثریت آراء را به خود اختصاص داده و پیروز انتخابات اصناف شهرستان شدند . اسامی منتخبین به شرح ذیل است :

1 – علی عبّاس قمیشلو 70رأی از آبگرم

2 – محمود رحیمی 62 رأی از آبگرم

3 - پرویزاسماعیلی (مصطفی ) 61 رأی از آبگرم

4 – محمّد باقر نادری نسب 46 رأی از آبگرم

5 –  تقی قهوه چی 44 رأی از آبگرم

6 – احمد آقامحمّدی 42 رأی از آبگرم

7 – احمد رضوانی 36 رأی از آبگرم

 

 برداشت آزاد

 

نوع مطلب :شناساندن شهر آبگرم به عنوان قطب توریستی استان قزوین ،

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

هفته گذشته که خبرنگار  آبگرم شهر توریستی از قزوین به آبگرم می آمده در محل ترمینال مسافر بری قزوین با چند نفر از رانندگان خطّی صحبت کرده و از آنها در خصوص مسافران قزوین به آوج و آبگرم  سوالاتی پرسیده اند .

 رانندگان این مسیردر پاسخ خبرنگار ما  بیان کرده اند : که روزانه حداقل حدود 15 الی 20 تاکسی از قزوین به سمت آبگرم رفته و مسافر جابجا می کنند . این در حالی است که برای مسیر قزوین به آوج ، فقط 1 و در نهایت 2 تاکسی به طرف آوج مسافر کشی می کنند و خیلی مواقع هم  رانندگان همان 2 تاکسی به دلیل نبودن مسافر برای مسیر آوج ، از مسافران آبگرم استفاده کرده و با مسافران آبگرم به سمت آوج راه افتاده و بعد از پیاده شدن مسافران در آبگرم ، با تاکسی خالی از مسافر به آوج می روند .

 لازم به ذکر است که در خیلی مواقع در اوقات نزدیک به ساعات پایانی شب تعداد زیادی از مسافران آبگرم در قزوین دیده شده اند که منتظر رسیدن تاکسی برای آمدن به شهر آبگرم می باشند و اکثر تاکسی های آبگرم در این زمان در مسیر ، مشغول مسافر کشی می باشند .

ما از درج این مطلب منظور خاصّی نداشتیم  ؛ ولی نکات قابل توجّه زیادی در آن نهفته است !مسجد بدون امام جماعت

 

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

بنا به گزارش همکارانمان و گزارشهای مردمی از سطح شهر آبگرم :

 چند روزی است که متأسّفانه با وجود روحانیون زیاد در بخش آبگرم ، مسجد فاطمیه ( مسجدجامع آبگرم) نماز جماعت کامل ندارد و روحانیون عزیز حاضر در مسجد هم به دلیل مسافر بودن ، اجباراً نمازشان شکسته است و نماز کامل جماعت در مسجد اجرا نمی شود . از مسئولان امر خواسته می شود در این مورد اقدامات شایسته را انجام دهند .هیئت ثارالله آبگرم

 

نوع مطلب :اخبار ،

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

هیئت ثارالله آبگرم

هیئت ثارالله آبگرم چهار شنبه شب ها در محل طبقه پایین دفتر امام جمعه شهرستان آبگرم برگزار می شود . شروع هیئت از ساعت 10 شب می باشد و حدود یک ساعت ادامه می یابد.

 در این مراسم معمولاً نوحه خوانی و مرثیه ثرایی و روضه خوانی به صورت کوتاه و مختصر وجود دارد . در پایان مراسم هم دعا و یاد از شهیدان می باشد و در روزهای تولّد ائمّه مولودی خوانی صورت می گیرد .

 بنا به پیشنهاد حاج آقا صالحی امام جمعه ی عزیز شهرستان آبگرم ، مراسم این هفته در چهارشنبه 30 مرداد 92 رأس ساع 10 شب در محل امامزادگان کلنجین برگزار خواهد شد . از علاقه مندان دعوت می شود در این مراسم سرشار از معنویت و روحانی شرکت داشته باشند .      

  وسیله رفت و آمد همان ماشین های شخصی می باشد. آبگرم در مسیر سرعت گیر و سرعت کاه

 

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

هفته گذشته در آبگرم سرعت گیر هایی متولّد شدند که تعدادی از آنها در ورودی آبگرم از سمت قزوین قد علم کردند و تعداد زیادی هم در خیابان جاده قدیم ( کمتر از یک کیلومتر راه ولی بیشتر از ده  مورد دست انداز ) . این سرعت گیرها که ارتفاع بعضی از آنها به اندازه 30 سانتی متر می رسند و به مانند یک تیر چوبی کلفت در وسط جاده افتاده اند  و هر راننده ای که از آبگرم میگذرد ، بهره ای از این دست اندازها نصیب خود و ماشینش می شود !! حالا که وضعیت اقتصادی مردم زیاد هم جالب نیست و مردم با مشکلات اقتصادی زیادی  دست و پنجه نرم می کنند ، تعمیرات جلوبندی ماشین ها به صورت هفتگی شده و  هر راننده می باست مقداری  از پول خود را صرف این هزینه ناخواسته ( تعمیر  و تنظیم جلوبندی ماشین) بنماید .

نصب سرعت گیر و سرعت کاه اصول و استانداردهای خاصی دارد که در این گزارش راجع به تعداد و محل نصب آنها در ادامه مطلب بیان می شود .


ادامه مطلب

درد چیه؟

 

نوع مطلب :شناساندن شهر آبگرم به عنوان قطب توریستی استان قزوین ،

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

این مطلب به درخواست بینندگان از سایت   آبگرم نیوز جدید   برداشت شده است.

سایت آبگرم شهر توریستی آرزو دارد ، روزی فرا برسد که تمامی مشکلات موجود بر سر راه آبگرم برداشته شود .  حل کردن این مشکلات با کمی دقّت و ظرافت از طرف مسئولین بدون هیچ هزینه ای حل شدنی است .

درد اونه که :

 توی ورودی شهر و خروجی  شهر عزیزت آبگرم به جای نوشتن نام شهر شما ، نام شهر آوج را روی تابلوها بنویسن و کسی هم صدایش در نیاید . حال چرا مسئولین راه و ترابری آوج این کار رو کرده اند ؟ خودتان قضاوت کنید ولی به نظر می رسه این عمل یک نوع تحریک و تنش زایی در بین مرد آبگرم باشد .

درد اونه که :

حق بارز و مسلم مردم آبگرم توسّط یه عدّه ای از مسئولین مثل استاندار و .. حق کشی بشه و شهر کوچکی مثل آوج را به شهر آباد و از هر لحاظ سر تر آبگرم ترجیح دهند و حقّ مردم مظلوم آبگرم را پایمال کنند.

درد اونه که :

روی ماشین راهنمایی و رانندگی آبگرم به جای نوشتن نام شهر عزیزت آبگرم که قبلاً  هم نام قشنگ آبگرم حک شده بود ، آبگرم را حذف کنند و بدون درج اسم آبگرم ، فقط اسم آوج را بر روی آن ماشیین بنویسند و مدام در سطح شَهر با همون ماشین جولان بدهند .

درد اونه که :

عدّه ای نان شهر عزیزمان آبگرم را بخورند و مانند آقای _ ه  ف _ خبر رسان  سایت های خبری آوج باشند و جونشون به خاطر مقام و پول برای آوج در بره .

حالا به نظر شما درد چیه؟

 عجله کنید که استخدام تمام می شه

 

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

جهت استخدام در بانک پاسارگاد   اینجا    را کلیک کنید.

باز هم پل معلّق

 

نوع مطلب :شناساندن شهر آبگرم به عنوان قطب توریستی استان قزوین ،

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

مطلب کوتاه  دریافتی از نوید

پل معلق شهرستان آبگرم یکی از طرح های عظیمی است که از آغاز تا به امروز چندین بار به دلیل بی مهری مسئولان و اختلافات به وجود آمده از حرکت باز ایستاده و این پل معلق همچنان در تکمیل و افتتاح معلّق مانده است.

سایت آبگرم شهر توریستی ضمن تشکر از نوید ، اعلام می کند که عزیزان سعی بکنند مطالبشان زیاد کوتاه نباشد و برای عمران و آبادانی شهر توریستی آبگرم مناسب باشد.پل های آبگرم

 

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

به نقل ازآبگرم خرقان

یکی از بینندگان سایت چند عکس از داخل رودخانه خررود در بین دو پل مهم شهر برای ما ارسال کرده است و ما هم آنها رای برای شما به نمایش می گذاریم . نکاتی که میشود از این عکس ها برداشت کرد زیاد است . به چند مورد اشاره می کنیم:

1 – یکی از این پل ها همان پل ورودی شهر آبگرم است که میراث فرهنگی آوج دستش را گرفته و ولش نمی کند.

ادامه مطلب

انتقاد از مسئولان در خطبه های نماز جمعه آبگرم 25/05/92

 

نوع مطلب :اخبار ،

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

دولت احمدی نژاد در  برخی امور ، کارهای بسیاری انجام داد  ولی به نظر بنده ، دولتی که نتونه یه پارک کوچیک  و سرویس بهداشتی در یک شهری بسازه جای انتقاد داره.

کجا دیدید که چندین و چند بار علما به نمایندگی از مردم از استاندار یا فرماندار دعوت کنن ولی آنها نیایند . 


ادامه مطلب

مقایسه آراء نمایندگان مجلس به وزیران پیشنهادی دولت ها از اول انقلاب تاکنون

 

نوع مطلب :اخبار ،

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

به درخواست بینندگان عزیز سایت :

پس از هشت جلسه پیاپی صبح و بعد از ظهر، بررسی صلاحیت کابینه حسن روحانی به پایان رسید و با حضور بینظیر نمایندگان حاضر در جلسه -با غیبت تنها 5 نفر- 284 نماینده به 15 وزیر پیشنهادی دولت یازدهم رای اعتماد دادند. دولت روحانی نیز همچون دو دولت گذشته خود نتوانست برای سه وزیر خود رای اعتماد بگیرد.

عدم رای اعتماد به برخی وزرای پیشنهادی که برای اولین بار در دولت اول محمود احمدی نژاد با عدم رای به چهار وزیر اتفاق افتاد در دولت دوم وی نیز در عدم رای به سه وزیر تکرار شد. امسال نیز وزرای آموزش و پرورش، علوم و ورزش و جوانان نتوانستند از مجلس نهم رای اعتماد بگیرند.


ادامه مطلب

عکس های روز قبل از عید فطر 92

 

نوشته شده توسط:مدیر وبلاگ

عکس های ارسالی از نسیم

چند عکس از روز قبل از عید فطر 92  در آبگرم

بقیه عکس ها


برای دیدن ادامه عکس ها اینجا را کلیک کن

  • تعداد کل صفحات:3 
  • 1  
  • 2  
  • 3  


تصاویری از روزهای قبل از عید نوروز در آبگرم و آوج دوشنبه سوم فروردینماه سال 1394
شهادت حضرت فاطمه (س) دوشنبه سوم فروردینماه سال 1394
تفرقه افکنی مسئول فرهنگ آوج جمعه هفتم آذرماه سال 1393
مراسم کلنگ زنی مجتمع آب درمانی سه شنبه چهارم شهریورماه سال 1393
رتبه های برتر کنکور 93 در شهرستان آبگرم سه شنبه چهارم شهریورماه سال 1393
معجزه الهی در شهرستان آبگرم سه شنبه چهارم شهریورماه سال 1393
مردم آبگرم سنگ تمام گذاشتند جمعه سی و یکم مردادماه سال 1393
مهمانی لاله ها در شهر توریستی آبگرم چهارشنبه بیست و نهم مردادماه سال 1393
حضور کسبه های آبگرم در تشییع و تدفین شهدای گمنام سه شنبه بیست و هشتم مردادماه سال 1393
تشییع پیکر مطهر۸۲ شهید دفاع مقدس در۲۲ استان کشور+جزئیات جمعه بیست و چهارم مردادماه سال 1393
حمام ارشیا آبگرم ( استقبال چشم گیر مسافرین و نیاز به دست یاری از مسئولین) جمعه دهم مردادماه سال 1393
شب های احیا در آبگرم دوشنبه سی ام تیرماه سال 1393
تابستان فرصتی مناسب برای استفاده از چشمه های آبگرم جمعه بیست و هفتم تیرماه سال 1393
برنامه هایی که شهرداری در طی شش ماه گذشته انجام داده و خواهد داد. شنبه سی و یکم خردادماه سال 1393
چشمه های قرخ بلاغ زیباتر از قبل سه شنبه بیست و سوم اردیبهشتماه سال 1393
لیست آخرین پستها
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic